Hem
Main image

Snížení nákladů a zvýšení garantované úrovně služeb při rostoucí koncentraci na základní obchodní činnost

Společnost Proact nabízí jedinečné portfolio vysoce zabezpečených podnikových služeb Enterprise Managed Cloud Services, které vám pomohou zvýšit dostupnost vašich dat, jejich škálovatelnost a výkonnost. Zatímco my se soustředíme na snižování vašich nákladů a zvyšování garantované úrovně služeb (SLA), vy můžete svou pozornost zaměřit na zajišťování obchodní hodnoty, aby vaše společnost mohla dynamičtěji, flexibilněji a produktivnější vykonávat vlastní činnost.

Váš spolehlivý poradce při přechodu na podnikový cloud
Společnost Proact je spolehlivý poradce, který nabízí portfolio hybridních cloudových služeb již více než deset let. Naše měsíční "pay-per-use" služby mohou být poskytovány z datových center společnosti Proact, z vašich vlastních datových center nebo jako kombinaci obou, což vám dá flexibilitu umístění a řízení. V cloudu máme již 10 PB mission-critical dat malých i velkých zákazníků ze všech sektorů trhu, díky nimž jsme získali bohaté zkušenosti se zaváděním podnikových cloudů, včetně plynulého procesu migrace do cloudu. Společnost Proact vám nabízí plynulý přechod na podnikové cloudové řešení, které bude vyhovovat vašim specifickým obchodním potřebám.

Začněte s přechodem na cloud ještě dnes. Se společností Proact, předním evropským poskytovatelem cloudových služeb, můžete migraci služeb realizovat vlastním tempem a bez rizika.

Služba Business Continuity as a Service

Snižujte kapitálové výdaje a komplexnost související s plánováním a realizací Business Continuity


Služba Infrastructure as a Service

Nižší náklady, vyšší flexibilita a zaměření na základní aplikace a podnikání


Služba Remote Management as a Service

Proact - vzdálená správa, které můžete důvěřovat


Služba Storage as a Service

Nižší náklady, vyšší flexibilita a zvýšené zabezpečení díky Cloud Storage službám na podnikové úrovni


Aplikační řešení

Přesuňte standardní aplikace do cloudu