Hem
Main image

Úspěšná realizace projektů transformace IT již od roku 1994

Ve společnosti Proact jsme hrdí na náš přístup. Sestavili jsme postup metodiky integrace, která našim zákazníkům umožňuje snadno s námi spolupracovat na jakékoliv zakázce a projektu. V ničem, co děláme, nechceme riskovat a dbáme na to, abychom bez ohledu na komplexnost práce identifikovali nejlepší opatření pro zmírňování rizik, a chránili tak vaše prostředí. 

Náš profesionální tým servisních služeb má přes 350 kvalifikovaných a zkušených konzultantů a techniků, kteří poskytují komplexní balíčky služeb vyhovující všem vašim potřebám. Jsme schopni nabídnout kompletní služby návrhu, realizace, konfigurace a školení pro všechna naše řešení. 

Naše oddělení řízení projektů může naplánovat, rozvrhnout a koordinovat změny vaší infrastruktury, čímž se významně sníží riziko zpoždění projektu, protože je jasně dána odpovědnost za rozpočet, potřebné dovednosti, problémy a řízení rizik. Díky uplatňování oborových standardů je zajištěn strukturovaný přístup, jasně srozumitelný v rámci celého odvětví, a vaše provozní, projektové a podpůrné týmy tak budou následně rozumět používanému jazyku a struktuře.  

Zabezpečení transformace

Aktivní přístup ke změnám


Klíčové služby

Úspěšné poskytování služeb již 18 let


Projektový management a realizace projektů

Úspěšná realizace změn


Záruka kvality

Konzistentní úspěšné poskytování služeb


Snižování rizika

Úspěšná realizace změn s minimálním rizikem


Strategické poradenství

Zvyšování hodnoty obchodní činnosti