Hem
Main image

Proact transformuje a vylepšuje Vaše IT služby

Víme, jak je důležitá ochrana vašich firemních informací a jejich následné poskytování v rámci flexibilních a spolehlivých IT služeb, které jsou základem úspěchu vašeho podnikání.

Spolupracujeme se svými zákazníky na hodnocení jejich potřeb, vymezení jasné strategie a dodávce řešení, která překonají jejich původní požadavky. Naše řešení se totiž zabývají všemi aspekty archivace dat, jednotného výpočetního prostředí, virtualizace, networkingu a zabezpečení. Jednotlivá řešení pak mohou být realizována přímo ve vašem datovém centru, integrována v rámci firemního cloudu společnosti Proact, popř. lze zvolit kombinaci obou možností.

A čím se lišíme od konkurence? Především svými zkušenostmi - za posledních 18 let jsme úspěšně realizovali přes 3500 projektů a naše systémy spravují více než 10 PB dat. Pokud se rozhodnete spolupracovat se společností Proact, budete moci čerpat z našich bohatých zkušeností v oblasti poskytování firemních IT služeb.

Společnost Proact umožňuje svým zákazníkům redukovat rizika i náklady, ale hlavně přinášet koncovým uživatelům ještě lepší služby.

Data Storage

Společnost Proact je předním evropským nezávislým data storage integrátorem.


Finanční služby

Inovativní finanční šlužby navržené pro maximalizaci obchodní hodnoty


Networking

Optimalizovaná síťová řešení


Bezpečnost informací

Jak zjednodušit zabezpečení informací


Unified Computing

Řešení Unified Computing společnosti Proact vám umožní zvýšit efektivitu, rychlost a odezvu vašeho datového centra, čímž vám ušetří čas, peníze a zdroje.


Virtualizace

Virtualizace - Jak začít dodávat IT služby v novém kabátu