Hem
Main image

Proact transformuje a vylepšuje Vaše IT služby

Víme, jak je důležitá ochrana vašich firemních informací a jejich následné poskytování v rámci flexibilních a spolehlivých IT služeb, které jsou základem úspěchu vašeho podnikání.

Spolupracujeme se svými zákazníky na hodnocení jejich potřeb, vymezení jasné strategie a dodávce řešení, která překonají jejich původní požadavky. Naše řešení se totiž zabývají všemi aspekty archivace dat, jednotného výpočetního prostředí, virtualizace, networkingu a zabezpečení. Jednotlivá řešení pak mohou být realizována přímo ve vašem datovém centru, integrována v rámci firemního cloudu společnosti Proact, popř. lze zvolit kombinaci obou možností.

A čím se lišíme od konkurence? Především svými zkušenostmi - za posledních 18 let jsme úspěšně realizovali přes 3500 projektů a naše systémy spravují více než 10 PB dat. Pokud se rozhodnete spolupracovat se společností Proact, budete moci čerpat z našich bohatých zkušeností v oblasti poskytování firemních IT služeb.

Společnost Proact umožňuje svým zákazníkům redukovat rizika i náklady, ale hlavně přinášet koncovým uživatelům ještě lepší služby.

Data Storage

Společnost Proact je předním evropským nezávislým data storage integrátorem.


Networking

Optimalizovaná síťová řešení


Virtualizace

Virtualizace - Jak začít dodávat IT služby v novém kabátu


Bezpečnost informací

Jak zjednodušit zabezpečení informací


Unified Computing

Řešení Unified Computing společnosti Proact vám umožní zvýšit efektivitu, rychlost a odezvu vašeho datového centra, čímž vám ušetří čas, peníze a zdroje.


Finanční služby

Inovativní finanční šlužby navržené pro maximalizaci obchodní hodnoty