Hem

Již od roku 1994 vdechujeme podnikům nový život

Společnost Proact je přední evropský storage integrátor a cloud enabler. V podnikové sféře působíme již od roku 1994 a po celou dobu pomáháme organizacím z celého světa snižovat rizika i náklady, ale hlavně poskytovat flexibilní, dostupné a vysoce bezpečné IT služby.

Naše řešení se zabývají všemi aspekty archivace dat, virtualizace, networkingu a zabezpečení - úspěšně jsme realizovali přes 3500 projektů a ve firemním úložišti Proact Enterprise Cloud spravujeme více než 10 PB dat.

Společnost Proact vám přináší revoluční změny - chceme vám umožnit zásadní vylepšení vašich IT služeb a jejich provozování. Nezáleží na tom, zdali jste motivováni potřebou inovovat svoji činnost a dát jí nový impulz, abyste byli schopni vždy předjímat požadavky svých zákazníků, nebo se prostě snažíte využít nových příležitostí a odlišit se od svých konkurentů - společnost Proact vám pomůže.

Více o společnosti Proact

Nábor

nábor


Akce

Ve společnosti Proact se rádi podělíme o své znalosti prostřednictvím různých workshopů a seminářů. Vždy se na nich děje něco vzrušujícího, buď přímo pod naším vedením nebo ve spolupráci s našimi technologickými partnery. Pravidelně kontrolujte náš kalendář akcí.


Novinky

Přečtěte si nejnovější tiskové zprávy společnosti Proact


Naši lidé

Nejsme žádná obyčejná společnost a naši lidé nejsou obyčejní zaměstnanci - jsou základem, ze kterého vychází a vzkvétá každý aspekt naší proaktivní kultury i našich špičkových odborných znalostí.


Proč si vybrat Proact

  • Plné pokrytí po celém Spojeném království a Evropě
  • Schopnost podpory produktů od více prodejců
  • V nedávném nezávislém průzkumu doporučilo 95 % všech zákazníků společnosti Proact podporu od této společnosti ostatním firmám
  • Dosáhněte vyšší úrovně služeb za méně peněz
  • Možnost nepřetržitého monitorování vašich nejdůležitějších procesů
  • Společnost Proact vystupuje jako jednotné kontaktní místo, čímž zamezuje možnosti přehazování odpovědnosti mezi prodejci
  • Service Desk společnosti Proact může nepřetržitě monitorovat vaše nejdůležitější procesy, čímž snižuje riziko nepředvídaných výpadků
  • Service Desk pracuje na základě nejlepší praxe ITIL
  • Certifikace ISO9001 a ISO27001 - zajištění jakosti a zabezpečení