Hem
Main image

Proact - Inovace díky silným partnerům

Společnost Proact vděčí za své postavení předního nezávislého storage integrátora a poskytovatele cloudových služieb na evropském trhu zejména svým technologickým partnerům, kteří se v podstatné míře zasloužili za úspšch společnosti za posledních 18 lel její činnosti.

Díky širokému spektru pečlivě vybraných špičkových partnerů ze všech oborů - data storage, virtualizace, networking a zabezpečení - nabízí naše portfolio prodejců ideální kombinaci nových, inovativních dodavatelů a již zavedených a osvědčených prodejců technologií. Každý partner je vybrán pro svou schopnost pomáhat našim zákazníkům se snižováním rizik, snižováním nákladů, a hlavně realizací vylepšených IT služeb.

Společnost Proact je v celém oboru uznávána za to, že ve spolupráci se svými technologickými partnery neustále posunuje limity technologií dopředu, takže si naši společní zákazníci nikdy nemusejí vybírat mezi úsporou peněz a posilováním schopností, které jsou základem jejich úspěchu. 

Aby bylo zajištěno, že se našim zákazníkům vždy dostane od společnosti Proact nejvyšší úrovně služeb a podpory, realizujeme rozsáhlé investice do školení a certifikace svých technických konzultantů, týmů podpory a obchodníků, abychom si udrželi certifikáty nejvyšší úrovně.

Společnosti Proact a Cisco jsou dlouhodobí partneři, kteří poskytují špičkové technologie v kombinaci s osvědčeným modelem realizace, díky kterým dodávají robustní, spolehlivá a cenově efektivní řešení překonávající potřeby zákazníků


Společnosti Proact a EMC úspěšně spolupracují již od roku 1999, a to na základě schopností a prověřených zkušeností společnosti Proact v kombinaci s portfoliem produktů pro správu dat na úrovni podniku společnosti EMC.


Hewlett Packard Enterprise sdílí s Proactem vizi zavádění agilních technologií, které umožňují rychlou proměnu prvotních tvůrčích myšlenek na skutečnou hodnotu.


Jako největší a nejúspěšnější evropský partner společnosti NetApp, který v Evropě úspěšně realizoval přes 3500 NetApp projektů, je společnost Proact jasnou volbou pro všechny organizace, které chtějí zavést řešení NetApp.


Již od roku 1998 dodává společnost Proact s úspěchem svým zákazníkům projekty vycházející ze softwaru společnosti Veritas pro ochranu a dostupnost dat, přičemž v mnoha případech prokázala své schopnosti a k dispozici má pozitivní reference ze všech sektorů trhu.


Společnosti Proact a Quantum poskytují našim zákazníkům odborné poradenství a integrovaná řešení pro lepší správu jejich storage, a zároveň posilují ochranu dat a snižují náklady.


Díky partnerství se společností Riverbed pomáhá společnost Proact svým zákazníkům optimalizovat celkovou propustnost jejich sítě.  Naše společné zkušenosti a úspěchy, kterých jsme doposud dosáhli, umožňují našim zákazníkům dále zdokonalovat vlastní nejdůležitější IT iniciativy.


Společnost Proact má jako dlouhodobý partner za sebou mnoho úspěšných projektů návrhu, realizace, podpory a provozu komplexních prostředí založených na podnikových aplikačních a infrastrukturních platformách Oracle.


Proact a Hitachi Data Systems - deset let společného zrychlování a posilování dostupnosti a zabezpečení IT služeb. Společnost Proact využívá řešení HDS, která pomáhají zákazníkům k rychlým, vysoce dostupným a úsporným IT službám.


Proact společně s Veeam nabízí řešení umožňující fungování moderního datového centra, které organizacím šetří čas, minimalizuje rizika, výrazně snižuje kapitálové a provozní náklady a vždy podporuje aktuální i budoucí obchodní cíle zákazníků.


Společnost Proact, oceňovaný integrátor řešení VMware, který úspěšně realizoval přes 500 komplexních projektů virtualizace, vám pomůže ve spolupráci se společností VMware transformovat způsob realizace IT služeb.