Hem
Main image

Proact - Inovace díky silným partnerům

Společnost Proact vděčí za své postavení předního nezávislého storage integrátora a poskytovatele cloudových služieb na evropském trhu zejména svým technologickým partnerům, kteří se v podstatné míře zasloužili za úspšch společnosti za posledních 18 lel její činnosti.

Díky širokému spektru pečlivě vybraných špičkových partnerů ze všech oborů - data storage, virtualizace, networking a zabezpečení - nabízí naše portfolio prodejců ideální kombinaci nových, inovativních dodavatelů a již zavedených a osvědčených prodejců technologií. Každý partner je vybrán pro svou schopnost pomáhat našim zákazníkům se snižováním rizik, snižováním nákladů, a hlavně realizací vylepšených IT služeb.

Společnost Proact je v celém oboru uznávána za to, že ve spolupráci se svými technologickými partnery neustále posunuje limity technologií dopředu, takže si naši společní zákazníci nikdy nemusejí vybírat mezi úsporou peněz a posilováním schopností, které jsou základem jejich úspěchu. 

Aby bylo zajištěno, že se našim zákazníkům vždy dostane od společnosti Proact nejvyšší úrovně služeb a podpory, realizujeme rozsáhlé investice do školení a certifikace svých technických konzultantů, týmů podpory a obchodníků, abychom si udrželi certifikáty nejvyšší úrovně.

Jako největší a nejúspěšnější evropský partner společnosti NetApp, který v Evropě úspěšně realizoval přes 3500 NetApp projektů, je společnost Proact jasnou volbou pro všechny organizace, které chtějí zavést řešení NetApp.


Společnosti Proact a EMC úspěšně spolupracují již od roku 1999, a to na základě schopností a prověřených zkušeností společnosti Proact v kombinaci s portfoliem produktů pro správu dat na úrovni podniku společnosti EMC.


Společnosti Proact a Cisco jsou dlouhodobí partneři, kteří poskytují špičkové technologie v kombinaci s osvědčeným modelem realizace, díky kterým dodávají robustní, spolehlivá a cenově efektivní řešení překonávající potřeby zákazníků


Společnost Proact, oceňovaný integrátor řešení VMware, který úspěšně realizoval přes 500 komplexních projektů virtualizace, vám pomůže ve spolupráci se společností VMware transformovat způsob realizace IT služeb.


Již od roku 1998 dodává společnost Proact s úspěchem svým zákazníkům projekty vycházející ze softwaru společnosti Symantec pro ochranu a dostupnost dat, přičemž v mnoha případech prokázala své schopnosti a k dispozici má pozitivní reference ze všech sektorů trhu.


Díky partnerství se společností Riverbed pomáhá společnost Proact svým zákazníkům optimalizovat celkovou propustnost jejich sítě.  Naše společné zkušenosti a úspěchy, kterých jsme doposud dosáhli, umožňují našim zákazníkům dále zdokonalovat vlastní nejdůležitější IT iniciativy.


Společnost Proact má jako dlouhodobý partner za sebou mnoho úspěšných projektů návrhu, realizace, podpory a provozu komplexních prostředí založených na podnikových aplikačních a infrastrukturních platformách Oracle.


Společnosti Proact a Quantum poskytují našim zákazníkům odborné poradenství a integrovaná řešení pro lepší správu jejich storage, a zároveň posilují ochranu dat a snižují náklady.


Proact a Hitachi Data Systems - deset let společného zrychlování a posilování dostupnosti a zabezpečení IT služeb. Společnost Proact využívá řešení HDS, která pomáhají zákazníkům k rychlým, vysoce dostupným a úsporným IT službám.