Již od roku 1994 vdechujeme podnikům nový život

Společnost Proact je přední evropský storage integrátor a cloud enabler. V podnikové sféře působíme již od roku 1994 a po celou dobu pomáháme organizacím z celého světa snižovat rizika i náklady, ale hlavně poskytovat flexibilní, dostupné a vysoce bezpečné IT služby.

Naše řešení se zabývají všemi aspekty archivace dat, virtualizace, networkingu a zabezpečení - úspěšně jsme realizovali přes 3500 projektů a ve firemním úložišti Proact Enterprise Cloud spravujeme více než 10 PB dat.

Společnost Proact vám přináší revoluční změny - chceme vám umožnit zásadní vylepšení vašich IT služeb a jejich provozování. Nezáleží na tom, zdali jste motivováni potřebou inovovat svoji činnost a dát jí nový impulz, abyste byli schopni vždy předjímat požadavky svých zákazníků, nebo se prostě snažíte využít nových příležitostí a odlišit se od svých konkurentů - společnost Proact vám pomůže.

Více o společnosti Proact

 • O nás

  Nábor

  nábor

  Read more
 • Akce

  Ve společnosti Proact se rádi podělíme o své znalosti prostřednictvím různých workshopů a seminářů. Vždy se na nich děje něco vzrušujícího, buď přímo pod naším vedením nebo ve spolupráci s našimi technologickými partnery. Pravidelně kontrolujte náš kalendář akcí.

  Read more
 • Novinky

  Přečtěte si nejnovější tiskové zprávy společnosti Proact

  Read more
 • O nás

  Naši lidé

  Nejsme žádná obyčejná společnost a naši lidé nejsou obyčejní zaměstnanci - jsou základem, ze kterého vychází a vzkvétá každý aspekt naší proaktivní kultury i našich špičkových odborných znalostí.

  Read more

ZAJISTÍME ÚSPĚCH NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Grieg Star Shipping Studentsamskipnaden i Trondheim TDC