Již od roku 1994 vdechujeme podnikům nový život

Proact je přední evropské nezávislé datové centrum a poskytovatel cloudových služeb. Dodáváním flexibilních, dostupných a bezpečných IT řešení a služeb pomáháme společnostem a úřadům snižovat rizika a náklady a zároveň zvyšovat agilitu, produktivitu a efektivitu. Dokončili jsme více než 5 000 úspěšných projektů po celém světě, máme více než 3 500 zákazníků a v současné době spravujeme více než 100 petabajtů informací v cloudu.

Zaměstnáváme více než 800 lidí v 15 zemích Evropy a Severní Ameriky.Naše mateřská společnost Proact IT Group AB (publ.) byla založena v roce 1994 a vstoupila na burzu Nasdaq Stockholm v roce 1999 (pod symbolem PACT).

Více o společnosti Proact

 • O nás

  Nábor

  nábor

  Read more
 • Akce

  Ve společnosti Proact se rádi podělíme o své znalosti prostřednictvím různých workshopů a seminářů. Vždy se na nich děje něco vzrušujícího, buď přímo pod naším vedením nebo ve spolupráci s našimi technologickými partnery. Pravidelně kontrolujte náš kalendář akcí.

  Read more
 • Novinky

  Přečtěte si nejnovější tiskové zprávy společnosti Proact

  Read more
 • O nás

  Naši lidé

  Nejsme žádná obyčejná společnost a naši lidé nejsou obyčejní zaměstnanci - jsou základem, ze kterého vychází a vzkvétá každý aspekt naší proaktivní kultury i našich špičkových odborných znalostí.

  Read more

ZAJISTÍME ÚSPĚCH NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Grieg Star Shipping Studentsamskipnaden i Trondheim TDC