Kariéra

Kariéra

Nejsme žádná obyčejná společnost a naši lidé nejsou obyčejní zaměstnanci - jsou základem, ze kterého vychází a vzkvétá každý aspekt naší proaktivní kultury i našich špičkových odborných znalostí.

Naši zaměstnanci pocházejí ze všech částí Evropy, mají výborné znalosti, velmi rozmanité vzdělání a odborné zkušenosti. Naši lidé jsou vybízeni, aby podávali co nejlepší výkony na všech úrovních organizace. Naši lidé jsou motivováni, aby neustále rozvíjeli své schopnosti prostřednictvím průběžného vzdělávání.

Chtěli byste se stát našimi zaměstnanci?

Lákáme profesionály, kteří by chtěli dále rozvíjet své dovednosti a podělit se o své zkušenosti s jinými odborníky jak ve společnosti Proact, tak u našich zákazníků. Současně oslovujeme lidi, kteří mají vysoký potenciál pro budoucnost - snažíme se je rozvíjet díky našemu osvědčenému programu interních školení.

Díky úspěchům na trhu se neustále rozrůstáme a stále hledáme nové členy týmu Proact ve všech oblastech našeho podnikání. Pokud disponujete následujícími vlastnostmi, možná máte na to, abyste se stali členy týmu Proact:

Aktuální pozice

Senior System Specialist – Backup and Virtual Systems

Místo výkonu práce:  Praha

Forma zaměstnání: Permanent, Full Time

Období pro přihlášení: 18.6.- 30.7. 2015

 Popis pozice:

  • Implementace a podpora zálohovacích systémů včetně infrastruktury
  • Návrhy, implementace a management virtuálního prostředí VMware
  • Konzultace a návrhy řešení backup architektury pro různá prostředí
  • Monitorování výkonu a dostupnosti zálohovacích systémů a celé SAN infrastruktury
  • Optimalizace backup řešení a služeb pro stávající i nové zákazníky¨
  • Komunikace s výrobci backup řešení

 Požadujeme:

  • Zkušenosti se serverovými operačními systémy Windows, Linux
  • Zkušenosti v síťové architektuře postavené na Fiber Chanel (SAN)
  • Znalost virtualizovaného prostředí VMware nebo MS Hyper-V
  • Znalost anglického jazyka, analytické myšlení a neustálá chuť se vzdělávat
  • Znalost skriptování v OS
  • Schopnost pracovat v týmu a ochotu učit se novým znalostem
  • Loajalita k firmě a schopnost rozhodovat se
  • Orientaci na výkon a dosažení svěřených úkolů
  • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a komunikativnost
  • Středoškolské vzdělání s maturitou nebo vysokoškolské vzdělání

Výhodou:

  • Zkušenosti s administrací některého z backup sotware Symantec NetBackup/Backup Exec, IBM TSM, HP DP, EMC NetWorker, CommVault, apod.
  • Zkušenosti s backup hardware – páskové knihovny, VTL, SAN komponenty
  • Znalost některého komerčního Unix systému (Linux, Solaris, HP-UX, AIX)
  • Certifikáty na některou z výše uvedených technologií
  • Znalost DB2, včetně monitoringu DB2

 Nechceme a nehledáme

  • Chronické střídače zaměstnání
  • Zájemce o klidnou práci s nulovou odpovědností

 Nabízíme:

  • nadstandardní platové podmínky a program zaměstnaneckých výhod
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • pružná pracovní doba a možnost občasné práce z domu
  • služební automobil, notebook a mobil (to vše i k osobnímu použití)
  • zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
  • odborná školení a technické kurzy včetně získání certifikací na špičkové storage technologie
  • možnost výuky anglického jazyka
  • práce v stabilní nadnárodní firmě s centrálou ve Stockholmu
  • možnost podílet se na mezinárodních projektech

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete Váš životopis v českém a anglickém jazyce s průvodním dopisem pod zn. "Senior System Specialist - Backup and Virtual Systems" na e-mail: cz.hr@proact.eu

Doplňující informace:

  • Proaktivní
  • Motivovaný
  • Přizpůsobivý
  • Oddaný nejvyšším standardům
  • Zajišťuje řešení
  • Cílevědomý - stanoví si mimořádná očekávání a cíle
  • Plní závazky
  • Jde nad rámec svých povinností / poskytuje něco navíc

Naši zaměstnanci udělali ze společnosti Proact jednoho z lídrů odvětví, a my do nich na oplátku hodně investujeme, abychom z nich udělali skutečné odborníky.

Nabízíme:

  • Vynikající platové podmínky
  • Další zaměstnanecké výhody, například důchodové připojištění a zdravotní péče
  • Program odměn a bonusů, přímo související s naší proaktivní firemní kulturou
  • Robustní proces každoročního hodnocení
  • Na míru šité plány školení a rozvoje
  • Reálné příležitosti pro kariérní růst

Pokud si myslíte, že máte na to, abyste pracovali ve špičkové, proaktivní organizaci, pošlete svůj životopis a průvodní dopis s podrobným popisem vašich proaktivních vlastností na e-mailovou adresu oddělení lidských zdrojů v příslušné zemi

ZAJISTÍME ÚSPĚCH NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Fokker Aerostructures Optimiratkaisut TDC