Proact - Inovace díky silným partnerům

Společnost Proact vděčí za své postavení předního nezávislého storage integrátora a poskytovatele cloudových služieb na evropském trhu zejména svým technologickým partnerům, kteří se v podstatné míře zasloužili za úspšch společnosti za posledních 18 lel její činnosti.

Díky širokému spektru pečlivě vybraných špičkových partnerů ze všech oborů - data storage, virtualizace, networking a zabezpečení - nabízí naše portfolio prodejců ideální kombinaci nových, inovativních dodavatelů a již zavedených a osvědčených prodejců technologií. Každý partner je vybrán pro svou schopnost pomáhat našim zákazníkům se snižováním rizik, snižováním nákladů, a hlavně realizací vylepšených IT služeb.

Společnost Proact je v celém oboru uznávána za to, že ve spolupráci se svými technologickými partnery neustále posunuje limity technologií dopředu, takže si naši společní zákazníci nikdy nemusejí vybírat mezi úsporou peněz a posilováním schopností, které jsou základem jejich úspěchu. 

Aby bylo zajištěno, že se našim zákazníkům vždy dostane od společnosti Proact nejvyšší úrovně služeb a podpory, realizujeme rozsáhlé investice do školení a certifikace svých technických konzultantů, týmů podpory a obchodníků, abychom si udrželi certifikáty nejvyšší úrovně.

Hlavní partneři společnosti Proact