Cisco

Proact a Cisco - již dnes společně dodáváme IT příští generace

Společnost Cisco Systems je celosvětovým lídrem v oblasti networking řešení pro internet. Sítě jsou dnes nedílnou součástí komunikace v podnicích, školství, státní správě i doma a síťová řešení založená na internetovém protokolu (IP) Cisco jsou základem těchto sítí.

Společnosti Proact a Cisco mají uzavřené dlouhodobé strategické partnerství, což jim dává výhodu špičkových technologických produktů v kombinaci s osvědčenými postupy realizace a poskytování služeb; díky tomu mohou zákazníkům nabízet robustní, spolehlivá a cenově efektivní řešení přesně dle potřeb jejich podnikání. Ze zaměření společnosti Proact na síťové technologie Cisco vyplývá naše rozsáhlé know-how, nezbytné pro důslednou přeměnu technologií na síťovou infrastrukturu, která zajišťuje podporu moderních, dynamických organizací a zprostředkovává jim řešení podmiňující jejich úspěch.

Společnost Proact disponuje nejvyšší úrovní akreditace a certifikace od společnosti Cisco, a to jako Gold Partner i Cisco Managed Services Channel Partner, vztahující se na její nejvýznamnější technologické architektury od Borderless Networks po sítě datových center, virtualizační sítě a spolupracující a komunikační sítě. Díky našemu přístupu zahrnujícímu dodávku služeb po celou dobu životnosti technologie jsou tato technologická řešení dodávána včas a úsporně.

Doporučení

  • „Společnost Proact a její partneři (Cisco, NetApp a EMC) nám zajistili velmi užitečnou duplikaci diskového prostoru do dvou datových center a lepší výkon.“

    Calle Granfelt, systémový architekt, TDC, Finsko

  • „Proact bude pro nás i nadále důležitým partnerem, protože provádí rozsáhlé investice do UCS, přesně jako my.“

    Rafael Urrutia, IT architekt a systémový správce, SMHI, Švédsko

ZAJISTÍME ÚSPĚCH NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Fokker Aerostructures BN Bank