Hitachi Data Systems

Proact a Hitachi Data Systems - společně zrychlujeme a posilujeme dostupnost a zabezpečení IT služeb

Společnost Hitachi Data Systems pomáhá organizacím převádět holá data na hodnotné informace, jelikož zvyšuje jejich dostupnost a zjednodušuje jejich správu. Vize společnosti praví, že informační technologie musejí být virtualizované, automatizované, cloud-ready, udržitelné, a co je nejdůležitější, dostupné.  

Stejně jako u společnosti Proact, i na společnost HDS se spoléhají přední světové podniky, které od ní očekávají řešení pro správu dat ve svých mission-critical IT službách.

Toto úspěšné partnerství, které trvá již déle než jedno desetiletí, dává společnosti Proact možnost využívat technologií HDS, abychom mohli svým zákazníkům poskytovat jedinečnou návratnost investic díky prokazatelnému vlivu na jejich podnikání.  

Spolupracujeme na tom, abychom velkým i malým organizacím pomáhali zajišťovat dostupnost i zabezpečení jejich informací, přičemž řídíme růst objemu jejich dat, snižování nákladů i zjednodušování provozu.  

Naše dosavadní výsledky při navrhování, realizaci, podpoře a správě data storage řešení na podnikové úrovni, založených na produktech společnosti HDS, jsou na špičkové úrovni a jsou podloženy zákaznickými referencemi ze všech sektorů trhu - v některých případech nabízíme až 100% garantovanou dostupnost služeb.  

Společně poskytujeme zákazníkům podporu během celého procesu hodnocení, návrhu, nasazení a podpory, přičemž bereme v úvahu individuální a odvětvové požadavky. Naši zákazníci mohou využívat služeb našich celoevropských týmů vysoce proškolených a zkušených specialistů, kteří jsou k dispozici vždy a všude. 

Doporučení

  • „Největší výhodou řešení je, že nám zajišťuje 100% provozuschopnost i potřebnou výkonnost a kapacitu. Schopnosti společnosti Proact jsou mimořádné a vždy jsou nám plně k dispozici.“

    Øystein Folkvord, ředitel oddělení serverů a databází, HEMIT (regionální nemocnice), Norsko

  • „Naše požadavky jsou náročné a vytvářejí vysoké nároky na technickou funkčnost a poradenství. Společnost Proact byla jeden z mála dodavatelů, kteří splnili všechny naše potřeby, a navrhla nám obecně nejúspornější řešení. To se v tuto chvíli právě zavádí a některé prvky již byly spuštěny. Společnost Proact je pro nás bezpečným, solidním partnerem, takže jsme s ní uzavřeli i smlouvu o podpoře a údržbě.“

    Geir Arve Vika, generální ředitel, Lyse IT, Norsko

  • „Stanovili jsme základní požadavek, že storage řešení musí být stabilní a snadno ovladatelné. A společnost Proact prostě pochopila naše potřeby. Společnost Proact projevila velkou snahu najít vhodná řešení a převzít odpovědnost.“

    Ørjan Skau, odpovědný za IT infrastrukturu akciové burzy v Oslu (Oslo Børs), Norsko

ZAJISTÍME ÚSPĚCH NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Fokker Aerostructures Reinier de Graaf Groep TDC