Oracle

Proact a Oracle - Inovace pro úspěch zákazníků

Není pochyb o tom, že společnost Oracle je oborovou jedničkou a technologický inovátorem. Tato společnost má přes 380 000 zákazníků, včetně všech 100 společností na žebříčku Fortune 100, a působí v mnoha různých odvětvích ve více než 145 zemích světa; její nabídka zahrnuje optimalizovaný a plně integrovaný balík obchodních hardwarových a softwarových systémů, jež pomáhají velkým i malým organizacím zjednodušovat provoz a podněcovat inovace. 

Díky technologickým inovacím od Oracle chce společnost Proact svým zákazníkům nabídnout:

  • Vyšší výkon, spolehlivost, zabezpečení a flexibilitu
  • Úspornější a jednodušší IT infrastrukturu 
  • Nižší režijní náklady na správu 
  • Vyšší produktivitu a dynamiku a lepší obchodní informace

Toto partnerství, trvající již deset let, nabízí kombinaci know-how společnosti Proact a technologií společnosti Oracle, díky kterým mohou naši zákazníci těžit z bezkonkurenčních výhod nejlepších produktů na trhu na každé provozní úrovni, a tak vybudovat pro svoji organizaci co možná nejlepší infrastrukturu. 

Společnost Proact má za sebou mnoho úspěšných projektů návrhu, realizace, podpory a provozu komplexních prostředí založených na podnikových aplikačních a infrastrukturních platformách Oracle. Navíc Proact poskytuje společnosti Oracle podporu při vývoji a správě systémů po celé Evropě.  

Know-how společnosti Proact v oblasti realizace základní infrastruktury, například pro data storage, virtualizaci a networking, nám dává náskok při optimalizaci podnikových databázových aplikací, takže jsme schopni zvyšovat dostupnost aplikací a posilovat výkon celého systému.  

Naše doposud dosažené výsledky a zkušenosti s navrhováním, dodáváním, podporou a správou řešení pro podnikovou infrastrukturu, založených na systémech Oracle, jsou na špičkové úrovni a jsou podloženy zákaznickými referencemi ze všech sektorů trhu.  

Společně poskytujeme zákazníkům podporu během celého procesu hodnocení, návrhu, nasazení a podpory, přičemž bereme v úvahu individuální a odvětvové požadavky. Naši zákazníci mohou využívat služeb našich celoevropských týmů vysoce proškolených a zkušených specialistů, kteří jsou k dispozici vždy a všude. 

ZAJISTÍME ÚSPĚCH NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Fokker Aerostructures BN Bank