Quantum

Proact - Důvěryhodný poradce nabízející inteligentní řešení a služby pro ochranu dat a správu velkých dat

Za posledních 30 let se ze společnosti Quantum stala světová jednička v oblasti řešení pro zálohování, obnovu a archivaci. Cílem společnosti Quantum je poskytovat širokou škálu moderních řešení a know-how, od IT manažerů hledajících spolehlivější způsob zálohování dat po generální ředitele, kteří usilují o snížení nákladů. 

Společnosti Proact a Quantum, lídři v oblasti storage, zálohování, obnovy a archivace, poskytují zákazníkům odborné poradenství a integrovaná řešení pro lepší správu jejich požadavků na krátkodobý i dlouhodobý storage, a současně posilují ochranu dat a snižují náklady.  

Zákazníci společnosti Proact využívají výhod plynoucích z inovací zaváděných společností Quantum pro technologie, jako například deduplikace, komprese atd., což jim pomáhá stlačit náklady na správu dat na co nejnižší úroveň. Po celé Evropě má společnost Proact týmy vysoce specializovaných konzultantů zabývajících se mnoha oblasti, například zálohováním a obnovou podnikových dat, disaster recovery a storage management řešeními. Jsme schopni zajistit celý proces - od prvotního projektu a hodnocení až po nasazení, průběžnou podporu a správu. 

Konzultanti společnosti Proact jsou držiteli nejpřísnějších certifikací a mají bohaté zkušenosti získané během mnoha let realizace náročných a komplexních projektů správy a ochrany dat.  

Zákazníci společnosti Proact mohou využívat služeb našich celoevropských týmů vysoce proškolených a zkušených specialistů, kteří jsou k dispozici vždy a všude. 

ZAJISTÍME ÚSPĚCH NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

BN Bank Grieg Star Shipping