Riverbed

Proact - Snižování nákladů a zlepšování síťového výkonu

Se společností Riverbed mohou organizace úspěšně a inteligentně realizovat strategické iniciativy, například virtualizaci, konsolidaci, cloudové výpočetní systémy a záchranu dat - Data Recovery, aniž by se museli obávat nižšího výkonu. 

Díky partnerství se společností Riverbed pomáhá společnost Proact svým zákazníkům optimalizovat síťovou průchodnost, zvyšovat výkonnost aplikací a zajišťovat lepší viditelnost celopodnikových sítí a aplikací. 

Odborné znalosti, které společně sdílíme, umožňují našim zákazníkům dále zdokonalit jejich nejdůležitější IT iniciativy, včetně akcelerace aplikací, konsolidace, cloudů, ochrany dat, Disaster Recovery, viditelnosti, virtualizace serverů a desktopů, videa a mnoha dalších.  

Naši konzultanti pro produkty Riverbed z celé Evropy jsou držiteli technických certifikátů nejvyšší úrovně a mají rozsáhlé zkušenosti, které získali v průběhu mnoha let při realizaci náročných a komplexních projektů zaměřených na optimalizaci sítí a aplikací pro naše zákazníky.  

Zákazníci společnosti Proact mohou využívat služeb našich celoevropských týmů vysoce proškolených a zkušených specialistů, kteří jsou k dispozici vždy a všude.  

Doporučení

  • „IT prostředí ve společnosti Brul & Kjær musí tomuto podniku přinášet něco navíc, stejně jako jeho IT partneři. Nabídka společnosti Proact se výrazně lišila od ostatních dodavatelů. Měli jsme pocit, že společnost opravdu naslouchá našim problémům. Proact má velmi profesionální přístup k obchodní činnosti, od poradenství a plánování až k projektovému managementu.“

    Jimmy Bengtsson, ředitel pro IT, Brul & Kjær, Dánsko

  • „Společnost Proact je jedním z největších a nejosvědčenějších partnerů ve Skandinávii. Proact dostal od společnosti Riverbed nejvyšší partnerský statut a osvojil si značné odborné znalosti produktů Riverbed. Již řada severských organizací, velkých i malých, poznala výhody velmi úspěšných implementací produktů Riverbed ve spolupráci se společností Proact. Společnost Riverbed je zcela odhodlána dlouhodobě rozvíjet naší velmi úspěšné spolupráci se společností Proact.“

    Paul Coates, regionální obchodní ředitel pro severní Evropu, Riverbed Technology Inc

  • „Potřebovali jsme zkušeného partnera, který by nám poskytl přístup ke svým konzultantům s co možná největšími zkušenostmi s produkty Riverbed. Společnost Proact byla nejen flexibilní, ale současně působí i na dalších trzích, kde jsme potřebovali místní podporu.“

    Arnt Hoaas, IT oddělení, Elopak, Norsko

ZAJISTÍME ÚSPĚCH NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Fokker Aerostructures Oslo Bors TDC BN Bank