Veritas

Veritas - Zajištění ochrany kritických informací ve spolupráci se společností Proact

Společnost Veritas pomáhá organizacím z celého světa zabezpečit a řídit jejich svět informačních technologií. Její software a služby je chrání před více riziky a na více místech, mnohem komplexněji a efektivněji, takže mohou své informace archivovat či je používat s jistotou, že nedojde k jejich narušení.

Společnost Proact s úspěchem dodává zákaznické projekty založené na řešení společnosti Veritas pro ochranu a dostupnost dat již od roku 1998.

Po celé Evropě má společnost Proact týmy vysoce specializovaných konzultantů zabývajících se mnoha oblasti, například zálohováním a obnovou podnikových dat, dostupností, disaster recovery a storage management řešeními. Jsme schopni zajistit celý proces - od prvotního projektu a hodnocení až po nasazení, průběžnou podporu a správu.

Naši konzultanti pro produkty Veritas jsou držiteli certifikátů nejvyšší úrovně a mnoho jich dokonce dosáhlo velmi náročné certifikace Veritas Master Specialisation. A co mají všichni společného? Rozsáhlé zkušenosti, které získali v průběhu mnoha let při realizaci náročných a komplexních projektů pro naše zákazníky.

Naše předchozí úspěchy a zkušenosti s navrhováním, dodáváním, podporou a správou prostředí pro ochranu a zabezpečení dat, která jsou založena na řešení společnosti Veritas, jsou na špičkové úrovni a jsou podloženy zákaznickými referencemi ze všech sektorů trhu.

Zákazníci společnosti Proact mohou využívat služeb našich celoevropských týmů vysoce proškolených a zkušených specialistů, kteří jsou k dispozici vždy a všude.

Doporučení

 • „Rozhodně jsme se vyhnuli velké investici do našeho SAN systému. Se společností Proact pracujeme spíše jako partneři, nemáme mezi sebou klasický vztah odběratele a dodavatele.“

  Bent Reidar Andersen, ředitel IT provozu, BRFkredit, Dánsko

 • „K účasti v tomto programu podpory (TSPP - Technical Support Partner Program) není přizváno mnoho partnerů, ale společnost Proact prokázal svoji odbornou způsobilost při zajišťování služeb technické podpory pro naše společné zákazníky a je schopna vyřešit většinu žádostí o technickou podporu, které obdrží.“

  Mark Gradwell, výkonný manažer, Symantec Services Group

 • „Společnost Proact prostě pochopila naše potřeby. Působí jako naše ‚pojistka‘ na straně zálohování a archivace.“

  Ørjan Skau, odpovědný za IT infrastrukturu akciové burzy v Oslu (Oslo Børs), Norsko

 • „Je pro nás nesmírně důležité, aby naši dodavatelé měli rozsáhlé odborné znalosti v daném oboru a aby nám spolupráce s nimi seděla i lidsky. Obě kritéria společnost Proact splňuje, a proto bylo jen logické, že jsme s nimi dále rozvíjeli spolupráci.“

  Carsten Thirsing, IT manažer, Lynettefællesskabet, Dánsko

 • „Specialisation Program byl navržen tak, aby bral v potaz oddanost partnera produktům Symantec a odměňoval jejich odborné zkušenosti,“ říká Jason Ellis, viceprezident pro Channel Sales v oblasti EMEA, Veritas.„Specializovaní partneři prokázali pevnou víru ve společnost Veritas a vysoké odborní znalosti při dodávání řešení a služeb, jež chrání nejkritičtější informace našich zákazníků.“

  Jason Ellis, viceprezident pro Channel Sales v oblasti EMEA, Symantec

ZAJISTÍME ÚSPĚCH NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Fokker Aerostructures TDC