VMware

Proact - Oceňovaní odborníci na virtualizaci

Společnost VMware, celosvětový lídr v oblasti virtualizace a cloudové infrastruktury, dodává osvědčená řešení, která urychlují IT tím, že zjednodušují komplexní procesy a umožňují flexibilnější, rychlejší realizaci služeb.

Jako dlouhodobý partner s nejvyšší certifikací společnosti VMware poskytuje společnosti Proact virtualizační řešení, která pomáhají zákazníkům konsolidovat a automatizovat jejich infrastrukturu. Investovali jsme mnoho času a prostředků, abychom ze společnosti Proact vybudovali lídra v oboru virtualizace desktopů a serverů a soukromých cloudových řešení. Naše partnerství umožňuje zákazníkům snižovat náklady a zvyšovat obchodní dynamiku. 

Na základě odborného know-how z oblasti data storage a networkingu pomáhá společnost Proact úspěšně svým zákazníkům s virtualizací jejich základní infrastruktury, takže pak mohou těžit z rychlosti a úspor na nákladech zajištěných řešením VMware. Pomáháme zákazníkům při virtualizaci kompletní infrastruktury, včetně kritických aplikací a desktopů (VDI). 

Naše dosavadní výsledky a zkušenosti s navrhováním, realizací, podporou a správou platforem pro podnikovou virtualizaci, založených na řešení VMware, jsou na špičkové úrovni a jsou podloženy zákaznickými referencemi ze všech sektorů trhu i úspěšnou realizací přes 500 komplexních virtualizačních projektů.  

Proact a VMware spolu podporují zákazníky v průběhu kompletního procesu hodnocení, návrhu, nasazení a podpory, přičemž berou v úvahu individuální a odvětvové požadavky. Naši zákazníci mohou využívat služeb našich celoevropských týmů vysoce proškolených a zkušených specialistů, kteří jsou k dispozici vždy a všude. 

Doporučení

  • „Mimořádné odborné know-how v oblasti virtualizačních řešení VMware a schopnost konkurovat cenou při porovnání nabídek nás přiměly obrátit se na společnost Proact. Získali jsme tak velmi kvalitního a spolehlivého partnera, což bylo pro úspěch projektu více než důležité...Oceňujeme lokální know-how společnosti Proact v oblasti technologií EMC/VMware, které hrají v infrastruktuře našeho datového centra podstatnou úlohu.“

    Marko Niskala, systémový manažer, Oulun Tietotekniikka (Ott), Finsko

  • „Využívání virtualizovaných klientů nám dává spousty výhod. Nejzřejmější je asi to, že správa bude nyní mnohem jednodušší. Při aktualizaci počítačů jsme předtím museli aktualizovat každý jednotlivý počítač zvlášť. Nyní je můžeme aktualizovat centrálně...Společnost Proact je důležitou součástí tohoto projektu a pomohla nám vytvořit konsolidované a moderní IT prostředí. Na společnosti Proact je mimořádné to, že se nám díky ní dostává to nejlepší z obou světů: výhody z rozsahu, jako například non-stop podpora, kterou by menší společnost nikdy nebyla schopna zajistit, a zároveň blízký, osobní vztah.“

    Magnus Carlsson, vedoucí IT, Blekinge Institute of Technology, Švédsko

  • „Mohli byste říci, že máme v záloze procesorový výkon a paměť.“ Ušetříme tak čas a peníze, a zároveň co nejefektivněji využíváme svůj hardware. A v konečném důsledku zkracujeme i dobu uvedení produktů našich zákazníků na trh, a to nemluvíme o vší té uspořené energii...Pokud některý hostitelský počítač, tj. hardware hostující virtuální počítače, spadne, ihned obdržím e-mailem oznámení a snadno problém lokalizuji.“

    Petr Lindvall, ředitel IT oddělení, Cinnober, Švédsko

ZAJISTÍME ÚSPĚCH NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Oslo Bors BN Bank