Proact transformuje a vylepšuje Vaše IT služby

Víme, jak je důležitá ochrana vašich firemních informací a jejich následné poskytování v rámci flexibilních a spolehlivých IT služeb, které jsou základem úspěchu vašeho podnikání.

Spolupracujeme se svými zákazníky na hodnocení jejich potřeb, vymezení jasné strategie a dodávce řešení, která překonají jejich původní požadavky. Naše řešení se totiž zabývají všemi aspekty archivace dat, jednotného výpočetního prostředí, virtualizace, networkingu a zabezpečení. Jednotlivá řešení pak mohou být realizována přímo ve vašem datovém centru, integrována v rámci firemního cloudu společnosti Proact, popř. lze zvolit kombinaci obou možností.

A čím se lišíme od konkurence? Především svými zkušenostmi - za posledních 18 let jsme úspěšně realizovali přes 3500 projektů a naše systémy spravují více než 10 PB dat. Pokud se rozhodnete spolupracovat se společností Proact, budete moci čerpat z našich bohatých zkušeností v oblasti poskytování firemních IT služeb.

Společnost Proact umožňuje svým zákazníkům redukovat rizika i náklady, ale hlavně přinášet koncovým uživatelům ještě lepší služby.

Infrastrukturní řešení společnosti Proact

Společnost Proact vám pomůže pomoci s transformací Vašeho datového centra, aby splňovalo požadavky budoucnosti.

ZAJISTÍME ÚSPĚCH NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Swedish Orphan Biovitrum Oslo Bors