Networking

Optimalizovaná síťová řešení

Za poslední desetiletí ovlivnily změny v poskytování služeb a zavádění nových technologií sítě více než jakoukoliv jinou oblast IT infrastruktury.  

Široce rozšířené zavádění virtualizace infrastruktury společně s konsolidací datových center vedlo v mnoha organizacích ke značným výhodám a úsporám a stále více aplikací je provozováno centrálně. 

Probíhající zavádění virtualizace serverů a desktopů, rozšiřování IP telefonie a rychlá konvergence storage a IP sítí neustále zvyšují síťové zatížení. Důsledkem je, že zajištění bezpečnosti, dostupnosti a efektivnosti vaší sítě nikdy nebylo tak náročné. Pouhá znalost sítí již pro návrh a realizaci sítě nestačí. 

Společnost Proact v posledních 15 letech úspěšně realizovala mnoho síťových projektů se zaměřením na poskytování dat a služeb.  Náš tým konzultantů má značné zkušenosti s integrací aplikací, archivace, virtualizace a zálohování v mnoha lokálních i celosvětových sítích. 

Zajišťujeme poradenství, preventivní kontroly stavu sítě a služby návrhu, implementace a podpory, aby měla vaše organizace k dispozici konektivitu, kterou potřebuje pro udržení špičkové kondice a další rozvoj. 

Ve společnosti Proact se snažíme snížit celkové náklady na vlastnictví sítí - navrhujeme síťovou architekturu, která odpovídá vašim aktuálním potřebám i budoucím plánům.

Hlavní řešení

  • Borderless Networks 

    Ve společnosti Proact si jsme vědomi, že vaše síť je jedním z nejdůležitějších digitálních aktiv společnosti, které je základem pro aplikace a služby potřebné k rozvoji potenciálu vašeho podnikání. Společnost Proact vám nabízí široké spektrum služeb, včetně hodnocení zranitelnosti, kontrol zdraví sítě, poradenství, návrhu a nasazení. Zjistěte více.

  • Datová centra a virtualizační sítě 

    Zjistěte, jak zajistit, aby vaše datové centrum pracovalo svižně, jednoduše a s vyšší výkonností, přestože dojde ke snížení nákladů, fyzického dopadu činností i emisí díky řešení datového centra a virtualizační sítě nejnovější generace od společnosti Proact. Zjistěte více.  

  • Spolupracující a komunikační sítě

    Jednotná komunikační řešení společnosti Proact umožňují vysoce kvalitní a bezpečnou spolupráci v rámci celé vaší organizace i mimo ni, a zároveň přinášejí inovace a spojují v sobě hlasové, obrazové, datové a mobilní aplikace. Zjistěte více.

Související služby

ZAJISTÍME ÚSPĚCH NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Harald A. Møller AS Fokker Aerostructures