Bezpečnost informací

Jak zjednodušit zabezpečení informací

Bezpečnost vašich informací je mimořádně důležitá pro vás i pro nás. Ať již v reakci na požadavky legislativy nebo dodržování zákonných požadavků či v rámci ochrany před náhodným zneužitím, sabotáží či malwarem, bezpečnostní hrozby jsou reálné a je potřeba je brát v úvahu.  

Již od roku 1994 považuje společnost Proact bezpečnost dat za nedílnou součást každého řešení; zabezpečení je základem a naším cílem je zajistit plně integrovanou ochranu vašeho nejcennějšího majetku - vašich obchodních informací. 

Bez ohledu na to, zda se vaše obavy o bezpečnost týkají každodenní kontroly dat a přístupu, vašich vlastních zařízení nebo šifrování pro bezpečný přenos do cloudu, díky našim rozsáhlým zkušenostem a silným strategickým partnerstvím vám nabízíme mnoho různých bezpečnostních řešení a služeb, které jsou sestaveny přesně podle vašich potřeb, ochrání vaši obchodní činnost a dají vám klid na duši. 

Ve spolupráci se strategickými technologickými partnery poskytuje Proact podniková bezpečnostní řešení, které zahrnují tyto hlavní oblasti:

Hlavní oblasti

 • Podnikový cloud

  Společnost Proact nabízí komplexní spektrum bezpečnostních řešení, která komunikují s vaším prostředím a maximalizují návratnost vašich investic. Se společností Proact jsou vaše data v bezpečí a váš podnik je ochráněn.

 • Virtualizace

  Bezpečná a úsporná ochrana vašeho virtualizovaného prostředí. Optimalizované poskytování AV služeb, správa virtual patch služeb, kontroly logů a normalizace vám umožní poznat, co se ve vašem prostředí děje.  

 • Šifrování archivovaných dat

  Jsou vaše data v bezpečí, zatímco jsou přenášena z vaší WAN sítě do datového centra? Mohli byste dosáhnout úspor z rozsahu, pokud sjednotíte své prostředí pro data storage, avšak nejste si jisti, jak zajistit bezpečnost dat? Společnost Proact vám může poskytnout klíčové služby správy a šifrování dat, které rozptýlí vaše obavy. 

 • Sledování bezpečnostních událostí

  Množství zařízení připojených do vaší sítě a generujících logy je větší a stále roste. Všechna tato zařízení představují potenciální cíl útoku a všechna vytvářejí záznamové logy. Jak se můžete ve všech těch informacích rychle vyznat? Společnost Proact nabízí robustní SIEM řešení, které dohlíží na vaši kompletní infrastrukturu a rychle kontroluje její compliance. 

 • Odhalování podvodů

  Přeměňte holá internetová data na smysluplné obchodní informace, díky kterém budete moci okamžitě reagovat na obchodní události nebo bezpečnostní hrozby. 

 • Řízení politik

  Pokud nejste schopni prokázat, zda si vaši uživatelé přečetli vaši politiku a rozumí jí, jsou vaše systémy náchylné ke zneužití. Díky systému, který napomáhá tvorbě a distribuci vašich politik, a díky možnosti testovat jejich porozumění mezi uživateli můžete vymáhat dodržování svých politik a zajistíte, že v nich nebudou žádné rezervy. 

 • Použití vlastních zařízení

  Chtějí vaši zaměstnanci a vyšší management používat nejnovější inteligentní zařízení, avšak tato zařízení nejsou majetkem společnosti? Proact může toto riziko zmírnit tím, že rozšíří vaši bezpečnostní doménu a umožní bezpečné připojení osobních zařízení. 

Související služby

ZAJISTÍME ÚSPĚCH NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

TDC BN Bank Grieg Star Shipping