Virtualizace

Virtualizace - Jak začít dodávat IT služby v novém kabátu

Za poslední desetiletí změnila virtualizace způsob poskytování IT služeb, neboť vytvořila platformu pro snižování nákladů prostřednictvím konsolidace, zvyšování dynamiky a poskytování vyšší úrovně služeb.

Současně ale virtualizace přináší pro IT týmy nové úkoly - Jak navrhnout a realizovat podpůrnou infrastrukturu? Jak zabezpečit a spravovat virtuální prostředí?

Ve společnosti Proact spolupracujeme se svými zákazníky na analýze jejich současného prostředí, definici virtualizační strategie a realizaci kompletního řešení. Jelikož virtualizační platforma ovlivňuje činnost celého datového centra, zahrnují naše řešení virtualizaci serverů, desktopů i aplikací, přičemž berou v úvahu vliv na archivaci, networking, orchestraci a zabezpečení.

Od konkurentů nás odlišují naše zkušenosti. Společnost Proact úspěšně realizovala přes 500 virtualizačních projektů a spravuje tisíce virtuálních strojů. Jako potvrzení našich úspěchů jsme nedávno obdrželi od společnosti VMware ocenění „Virtualisation Partner of the Year for End User Computing“.

Oblasti řešení

  • Virtualizace serverů

    Za posledních 5 let přeměnila virtualizace serverů způsob, jakým organizace dodávají komplexní IT služby. Ať už stojíte na začátku procesu virtualizace nebo byste chtěli vylepšit stávající virtualizační infrastrukturu, společnost Proact vám pomůže. Zjistěte více.

  • Virtualizace desktopů

    Mnoho organizací uvažuje o virtualizaci desktopů, ale neví, jaké si mají vybrat prodejce nebo jak pojmout proces transformace - a právě s tím může společnost Proact vypomoci. Proact poskytuje flexibilní, škálovatelné a vysoce dostupné platformy pro virtuální desktopy. Zjistěte více.

  • Automatizace a orchestrace

    Se stále rychlejším rozvojem virtuálních prostředí se objevuje více a více problémů se správou serverových polí a zabezpečení. Společnost Proact nabízí řadu podnikových nástrojů, které správu zjednoduší a zajistí kontrolu prostřednictvím orchestrace a automatizace. Zjistěte více.

Související služby

ZAJISTÍME ÚSPĚCH NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Fokker Aerostructures TDC