Aplikační řešení

Přesuňte standardní aplikace do cloudu

Aplikace jsou klíčem k úspěchu podnikání.  Aplikace Microsoft Exchange a SharePoint jsou pro mnoho organizací nenahraditelné, ale zajištění vysoké úrovně jejich dostupnosti i výkonnosti, společně se zaručeným přístupem odkudkoliv, z mnoha různých zařízení, je pro mnoho IT oddělení velmi náročným úkolem. 

Aplikační řešení Proact pro hosting Microsoft Exchange 2010 a SharePoint 2010 představují ideální řešení těchto problémů.  Plaťte měsíčně v závislosti na počtu uživatelů, škálujte služby podle potřeby a využívejte jistoty toho, že Service Desk společnosti Proact monitoruje a spravuje vaši aplikaci 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu. Soukromý cloud společnosti Proact pro aplikační řešení je zcela mimořádný.  Nenabízíme verze systémů Exchange nebo SharePoint přizpůsobené pro více klientů , protože ty naše zákazníky příliš omezují a oslabují zabezpečení i dostupnost.  My to děláme tak, že navrhneme (na základě našich standardů), nasadíme a budeme spravovat novou aplikační platformu, šitou přesně na míru vašim potřebám, která v žádném případě nesleví ze zabezpečení, dostupnosti ani flexibility.

Oceňovaná platforma IaaS společnosti Proact zajistí serverové i storage zdroje nutné pro chod aplikace, takže ihned pocítíte úspory v nákladech na infrastrukturní vrstvu.

Ve společnosti Proact známe licenční pravidla společnosti Microsoft lépe než většina ostatních.  Máte-li tedy platné CAL licence nebo licence na služby, nezapomeňte nám je přinést, protože se nám je nejspíše podaří znovu použít, a tak vám ušetřit hodně peněz.

Dostupná aplikační řešení

 • MS Exchange
 • MS SharePoint

Hlavní výhody

 • SLUŽBY NEJVYŠŠÍ ÚROVNĚ

  Navrženy od základů tak, aby zajišťovaly bezpečnost, dostupnost a flexibilitu

 • KOMPLEXNÍ ÚROVNĚ SLUŽEB

  Garantovaná úroveň služeb (SLA) pro aplikaci, která se vztahuje i na koncové uživatele

 • ÚSPORA PENĚZ

  Snížení nákladů na realizaci mission-critical aplikací

 • KOMPLETNÍ POKRYTÍ

  Non-stop Service Desk - máte přístup k našemu uznávanému technickému týmu

 • VYSOKÁ FLEXIBILITA

  Škálování podle IT rozpočtu a obchodních výsledků

ZAJISTÍME ÚSPĚCH NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Fokker Aerostructures Reinier de Graaf Groep