Služba Business Continuity as a Service

Snižujte kapitálové výdaje a komplexnost související s plánováním a realizací Business Continuity

Služba "Business Continuity as a Service" společnosti Proact nabízí kompletní řešení pro ochranu aplikací a dat a jejich obnovu a nepřetržitou off-site dostupnost. Náš jedinečný hybridní model nasazení umožňuje hosting konkrétních částí našeho řešení uvnitř vašeho datového centra, zatímco ostatní části jsou nainstalovány v zabezpečeném datovém centru společnosti Proact. Získejte flexibilní a snadno realizovatelné řešení, které přesně splní vaše potřeby, a to bez složitého rozhodování a změn, jež by ovlivnily ostatní složky vaší organizace.

Dostupná řešení pro Disaster Recovery a Business Continuity

 • Zálohování, archivace a replikace dat
 • On-line nebo fyzické obnovení dat
 • Plná obnovy provozu v datovém centru

Hlavní výhody

 • NIŽNÍ NÁKLADY NA IT

  Díky modelu společnosti Proact, v jehož rámci se platí za konkrétní využití služeb, nejsou nutné žádné počáteční investice ani plánování kapacity. Automatické vyrovnávací paměti zajistí nepřetržitou dostupnost kapacity, která je transparentně rozdělována on-line. Pokud si vyberete společnost Proact, můžete dosáhnout 50% snížení celkových zdrojů a prostředků pro plánování a realizaci svého podnikového Business Continuity plánu.

 • UDRŽUJTE SVŮJ PODNIK V PROVOZU

  Společnost Proact je schopna rychle replikovat data a aplikace z libovolné platformy do jednoho ze svých zabezpečených datových center. V případě selhání připojíme vaše uživatele k těmto dálkově archivovaným datům a aplikacím, takže vaše obchodní činnost bude moci probíhat bez přerušení.

 • PODNIKOVÉ TECHNOLOGIE ZÁKLADEM PRO GARANTOVANOU ÚROVEŇ SLUŽEB SLA

  Pro společnost zvyklou na nejvyšší technologické standardy je důležité si v cloudu udržet neměnnou úroveň zabezpečení, spolehlivosti a výkonnosti. Společnost Proact proto využívá služeb nejuznávanějších prodejců technologií v oboru, aby vám nabídla co nejvyšší garantované úrovně podnikových služeb.

 • UCHOVÁVEJTE SVÁ DATA V BEZPEČÍ

  Tým odborníků společnosti Proact bude dbát na to, aby byly vaše konkrétní požadavky na zabezpečení, dostupnost a compliance vždy splněny. Své rozsáhlé zkušenosti s konkrétními vertikálními požadavky odvětví můžeme doložit například zákonem Sarbanes-Oxley (SOX), zákonem o přenosnosti a odpovědnosti za zdravotní pojištění (HIPAA či standardy Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA).

 • SNADNÁ MIGRACE DO CLOUDU

  Odborný tým společnosti Proact pro projektové řízení vám pomůže určit, které aplikace, soubory dat a podnikové procesy jsou připraveny na přenos do cloudu a zda by měly být příslušné služby provozovány lokálně, popř. je lze provozovat na dálku. Mezi naše neměnné hlavní priority patří plnění vašich konkrétních obchodních požadavků a neochota k riziku. 

ZAJISTÍME ÚSPĚCH NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Fokker Aerostructures Oslo Bors TDC