Služba Infrastructure as a Service

Nižší náklady, vyšší flexibilita a zaměření na základní aplikace a podnikání

Služba "Infrastructure as a Service" společnosti Proact nabízí kompletní on-demand zabezpečenou podnikovou cloudovou infrastrukturu s vysokou dostupností, která umožňuje organizacím soustředit se na jejich klíčové aplikace a podnikání. Náš jedinečný hybridní model nasazení umožňuje on-site i off-site infrastrukturu, spravovanou společností Proact jako kompletní, vysoce škálovatelné, flexibilní a sdílené řešení. Na základě hardware a software špičkové kvality nabízíme nejvyšší garantované úrovně služeb (SLA), které splní a překonají veškeré požadavky organizace, takže se můžete soustředit na zvyšování hodnoty své obchodní činnosti.

Dostupná řešení infrastruktury

 • Storage on Demand
 • Networking
 • Virtuální servery
 • Virtuální desktopy

Hlavní výhody

 • NIŽNÍ NÁKLADY NA IT

  Díky modelu společnosti Proact, v jehož rámci se platí za konkrétní využití služeb, nejsou nutné žádné počáteční investice ani plánování kapacity. Automatické vyrovnávací paměti zajistí nepřetržitou dostupnost kapacity, která je transparentně rozdělována on-line. Se společností Proact můžete dosáhnout až 100% snížení zdrojů i prostředků pro plánování a realizaci infrastrukturního řešení nejvyšší úrovně, nasazeného přímo u vás nebo na dálku.

 • RYCHLÁ REAKCE NA MĚNÍCÍ SE OBCHODNÍ POTŘEBY

  Služba Infrastructure as a Service společnosti Proact vám umožní bezproblémové škálování. V případě potřeby můžete přidat nové možnosti a zvýšit kapacitu, takže budete moci ještě rychleji využívat nových obchodních příležitostí a udržet si svoji konkurenční výhodu.

 • PODNIKOVÉ TECHNOLOGIE ZÁKLADEM PRO GARANTOVANOU ÚROVEŇ SLUŽEB SLA

  Pro společnost zvyklou na nejvyšší technologické standardy je důležité si v cloudu udržet neměnnou úroveň zabezpečení, spolehlivosti a výkonnosti. Společnost Proact proto využívá služeb nejuznávanějších prodejců technologií v oboru, aby vám nabídla co nejvyšší garantované úrovně podnikových služeb.

 • UCHOVÁVEJTE SVÁ DATA V BEZPEČÍ

  Tým odborníků společnosti Proact bude dbát na to, aby byly vaše konkrétní požadavky na zabezpečení, dostupnost a compliance vždy splněny. Své rozsáhlé zkušenosti s konkrétními vertikálními požadavky odvětví můžeme doložit například zákonem Sarbanes-Oxley (SOX), zákonem o přenosnosti a odpovědnosti za zdravotní pojištění (HIPAA či standardy Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA). 

 • SNADNÁ MIGRACE DO CLOUDU

  Odborný tým společnosti Proact pro projektové řízení vám pomůže určit, které aplikace, soubory dat a podnikové procesy jsou připraveny na přenos do cloudu a zda by měly být příslušné služby provozovány lokálně, popř. je lze provozovat na dálku. Mezi naše neměnné hlavní priority patří plnění vašich konkrétních obchodních požadavků a neochota k riziku. 

ZAJISTÍME ÚSPĚCH NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Fokker Aerostructures Oslo Bors