Služba Remote Management as a Service

Proact - vzdálená správa, které můžete důvěřovat

Služba "Remote Management as a Service" společnosti Proact zajišťuje robustní vzdálenou správu pro libovolný počet systémů kdekoliv na světě. S ohledem na existenci mnoha úložných zařízení v různých datových centrech vznikají problémy se zajištěním jednotného přehledu a se sjednocením jejich správy. Společnost Proact sestavila velký tým flexibilních a vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří převezmou odpovědnost za váš proaktivní i reaktivní management. Ze svých „zrcadlových“ (zálohovaných) síťových center zajišťujeme všechny formy služeb vzdálené správy s vysokou hodnotou, založených na konkrétních garantovaných úrovních služeb, včetně obecné správy systémů, podpory, migrace atd.

Dostupná řešení

 • Remote Management - vzdálená správa
 • Remote Monitoring - vzdálený monitoring

Hlavní výhody

 • SLUŽBY S GARANTOVANOU ÚROVNÍ SLA

  Služby RMaaS společnosti Proact vycházejí z jasně definované garantované úrovně služeb SLA. Společně s vámi zjistíme, jaké jsou cíle a požadavky služby, a podle toho sestavíme plán vedoucí ke kýženému úspěchu. Jasně formulované dohody a komunikační trasy vedou k bezproblémové integraci pracovních sil, podpořené plynulým a flexibilním přístupem. Společnost Proact převezme nejen úkoly v rámci organizace, ale jako skutečný partner podniku současně dodá službu založenou na stanovené odpovědnosti.

 • UDRŽUJTE SVŮJ PODNIK V PROVOZU

  Kvůli rostoucím souborům dat a rychlému přesunu do cloudů je pro udržení provozní efektivity nejdůležitější flexibilita. Společnost Proact proto může být klíčovým faktorem pro překlenutí mezer v pracovních silách, jelikož patřičné know-how prostě není na trhu k dispozici. Proact uzavírá partnerství s organizacemi, aby zajistil jejich úspěch v neustále se měnícím světě.

 • RYCHLE ŠKÁLUJTE SVÉ PROSTŘEDÍ

  Společnost Proact průběžně přijímá a udržuje si vysoce kvalifikované pracovníky, kteří jsou dostatečně flexibilní a vždy disponují potřebným know-how. Díky tomu máme vždy pro patřičný úkol ty správné lidi. Jako profesionál usilující o prospěch svých zákazníků je Proact připraven dodat vše potřebné právě tehdy, kdy je to potřeba.

 • SLEDUJTE VŠE V REÁLNÍM ČASE DÍKY SOFTWARU INCONTROL PORTAL

  Software InControl Portal byl vyvinut společností Proact jako zákaznický portál, který popisuje různé aspekty IT prostředí z hlediska dohodnutých garantovaných úrovní služeb. InControl Portal je orchestrační řešení garantovaných úrovní služeb, které poskytuje v reálném čase informace o dostupnosti, kapacitě a replikaci, zálohování a DR infrastruktuře. 

 • MĚSÍČNÍ REPORTING A FAKTURACE

  InControl Portal se stará i o měsíční reporting a fakturaci, což znamená, že zákazníci mají k dispozici transparentní přehled o smlouvě a mohou si vždy prohlédnout její příslušné aspekty. InControl Portal přináší do vztahu přidanou hodnotu a zaručuje 100% přehled o spravovaném prostředí.

ZAJISTÍME ÚSPĚCH NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Fokker Aerostructures Grieg Star Shipping Oslo Bors