Služba Storage as a Service

Nižší náklady, vyšší flexibilita a zvýšené zabezpečení díky Cloud Storage službám na podnikové úrovni

Služba "Storage as a Service" společnosti Proact představuje kompletní řešení pro úsporný, flexibilní a bezpečný podnikové cloud storage. Náš jedinečný hybridní model nasazení umožňuje on-site i off-site přístup k datům, což dává uživatelům možnost snadného přístupu ‚kdekoliv, kdykoliv a z jakéhokoliv zařízení‘. Nabízíme nejvyšší garantované úrovně služeb (SLA), které splní a překonají požadavky každé organizace, takže se budete moci soustředit na zvyšování hodnoty vašeho podnikání.

Dostupná řešení infrastruktury

 • Storage on Demand - datové úložiště podle potřeby
 • File Storage on Demand - ukládání souborů podle potřeby

Hlavní výhody

 • NIŽŠÍ NÁKLADY NA IT

  Díky modelu společnosti Proact, v jehož rámci se platí za konkrétní využití služeb, nejsou nutné žádné počáteční investice ani plánování kapacity. Automatické vyrovnávací paměti zajistí nepřetržitou dostupnost kapacity, která je transparentně rozdělována on-line. Pokud se rozhodnete pro řešení společnosti Proact, můžete dosáhnout podstatného snížení zdrojů i prostředků pro plánování a realizaci svého podnikového storage řešení.

 • RYCHLÁ REAKCE NA MĚNÍCÍ SE OBCHODNÍ POTŘEBY

  Storage služba společnosti Proact vám umožní bezproblémové škálování. V případě potřeby můžete přidat nové možnosti a zvýšit kapacitu, takže budete moci ještě rychleji využívat nových obchodních příležitostí a udržet si svoji konkurenční výhodu.

 • PODNIKOVÉ TECHNOLOGIE ZÁKLADEM PRO GARANTOVANOU ÚROVEŇ SLUŽEB

  Pro společnost zvyklou na nejvyšší technologické standardy je důležité si v cloudu udržet neměnnou úroveň zabezpečení, spolehlivosti a výkonnosti. Společnost Proact proto využívá služeb nejuznávanějších prodejců technologií v oboru, aby vám nabídla co nejvyšší garantované úrovně podnikových služeb.

 • UCHOVÁVEJTE SVÁ DATA V BEZPEČÍ

  Tým odborníků společnosti Proact bude dbát na to, aby byly vaše konkrétní požadavky na zabezpečení, dostupnost a compliance vždy splněny. Své rozsáhlé zkušenosti s konkrétními vertikálními požadavky odvětví můžeme doložit například zákonem Sarbanes-Oxley (SOX), zákonem o přenosnosti a odpovědnosti za zdravotní pojištění (HIPAA či standardy Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA).

 • SNADNÁ MIGRACE DO CLOUDU

  Odborný tým společnosti Proact pro projektové řízení vám pomůže určit, které aplikace, soubory dat a podnikové procesy jsou připraveny na přenos do cloudu a zda by měly být příslušné služby provozovány lokálně, popř. je lze provozovat na dálku. Mezi naše neměnné hlavní priority patří plnění vašich konkrétních obchodních požadavků a neochota k riziku. 

ZAJISTÍME ÚSPĚCH NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Fokker Aerostructures Oslo Bors Grieg Star Shipping