Záruka kvality

Konzistentní úspěšné poskytování služeb

Společnost Proact se pyšní tím, že má k dispozici nejlepší týmy pro technickou realizaci a podporu v oboru. Současně víme, že bez odpovídající kontroly a standardů to často nestačí.


Společnost Proact poskytuje nejvyšší kvalitu díky přístupu založenému na nejlepší praxi a certifikaci v souladu s osvědčenými odvětvovými standardy - ISO 9001, PRINCE2, ITIL atd., jejímž cílem je zajistit úspěšnou realizaci projektů a služeb.

  • ISO 9001

    Společnost Proact využívá systém managementu jakosti, který je nezávisle certifikován podle požadavků normy ISO 9001. Tato certifikace posiluje důvěru zákazníků v naše schopnosti přinášet jim produkty a služby, které odpovídají jejich potřebám a očekáváním.

  • PRINCE2

    Plněním požadavků norem PRINCE2, a zejména v oblasti projektového dohledu, chce společnost Proact zajistit realizaci vysoce kvalitních projektů - včas, dle rozpočtu a s řízeným rizikem.

  • ITIL

    Společnost Proact uplatňuje nejlepší praxi dle rámce ITIL Service Management Framework pro zajištění nejlepšího dohledu na kvalitu našich řízených služeb.

Související služby

ZAJISTÍME ÚSPĚCH NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Optimiratkaisut Oslo Bors BN Bank