Klíčové služby

Úspěšné poskytování služeb již 18 let

Společnost Proact poskytuje škálu profesionálních služeb dotýkajících se mnoha klíčových technologických oblastí. Tyto služby byly definovány s cílem zajistit našim zákazníkům co nejvyšší hodnotu jejich investic do technologií. Příklady těchto služeb naleznete níže:

 • Podniková storage řešení

  Společnost Proact má rozsáhlé zkušenosti s výběrem, návrhem a realizací podnikových storage řešení pro zákazníky. Jsme schopni maximalizovat hodnotu technologií tak, že rozpoznáme potřeby v oblasti výkonnosti, růstu a kapacity, a současně velmi dobře víme, jaká data si váš podnik potřebuje uchovat.

 • Virtualizace

  Proact zjednodušuje proces virtualizace. Paleta služeb sahá od pomoci při definování obchodního případu, přes zpracování návrhu, až po porozumění technickým důsledkům a provozním problémům při následné správě. Neustále investujeme do svých zaměstnanců, aby disponovali veškerým know-how a znali nejlepší postupy pro řešení virtuální infrastruktury, díky čemuž můžeme vždy svým zákazníkům dodávat úspěšné projekty. 

 • Ochrana a archivace dat

  Společnost Proact má bohaté zkušenosti se správou ochrany a archivace dat s ohledem na cíle pro body obnovy a dobu trvání obnovy. Úzce se svými zákazníky spolupracujeme, aby porozuměli výhodám různých technologických možností a aby bylo možné zvolit nejvhodnější nástroje ochrany a archivace pro jejich organizaci. Nabízíme širokou škálu technologií pro zálohování a archivaci na nejvyšší i střední úrovni, přičemž každá z nich je zvolena tak, aby vyhovovala vašemu konkrétnímu požadavku. 

 • Bezpečnost

  Bezpečnost dat je pro naše zákazníky jedním z nejdůležitějších hledisek, zejména tehdy, pokud virtualizační a cloudové technologie změní způsob, jakým soukromé i veřejné organizace řídí rizika. Přístup společnosti Proact k této zásadní otázce, zaměřený hlavně na data, umožňuje našim architektům jednotlivých řešení vytvářet flexibilní, praktické a robustní řešení, která zajistí důvěrnost, integritu a dostupnost dat v rámci celého podniku. 

 • Technická školení

  Díky mnoha specializovaným školicím zařízením po celé Evropě může společnost Proact nabídnout kurzy šité přesně na míru podle vašich konkrétních požadavků a s minimálním dopadem na vaši každodenní činnost. Pokud budete chtít, mohou se kurzy konat přímo u vás nebo kdekoliv jinde.

Související služby

ZAJISTÍME ÚSPĚCH NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Grieg Star Shipping TDC Fokker Aerostructures